Skylink karty M7

 

Skylink Standart HD M7

skylink-standard-hd-M7Účastnická karta Skylink Standart M7 HD pro příjem programů Skylink. Kódování Irdeto. Provoz karty je podmíněn registrací a dodržením podmínek Skylink. Registrační a servisní poplatek dle platného ceníku na www.skylink.cz. Bonus po registraci : 2 měsíce zdarma kompletní nabídka programů Skylink (mimo erotických). Placené balíčky: MINI, MULTI, KOMBI, HD PLUS, prémiové kanály, MULTI HD, KOMPLET, přehled aktuální programové nabídky najdete na www.skylink.cz. Při registraci karty získáte automaticky, jako bonus, dvouměsíční předplatné programového balíčku KOMBI, HD PLUS, programů HBO HD, HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax a balíčku CS TV (Kino CS, Doku CS a Muzika CS).

Podmínkou pro příjem programů vysílaných ve vysokém rozlišení (HDTV) je vlastnictví satelitního přijímače či televizního přijímače s DVB-S2 tunerem podporující HDTV (tedy přijímač, který umí zpracovat signál ve formátu DVB-S2/MPEG-4).

Tato karta pracuje POUZE v přijímačích s vestavěným dekodérem Irdeto PI-sys, kterým byl udělený certifikát operátora Skylink!! Dále pracuje s dekódovacími moduly Irdeto PI-sys (Neotion, Technisat,Mascom, AlphaCrypt, SMIT).

Karta Skylink VÝMĚNA M7.

skylink-vymena-M7Je určena výhradně pro již REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY SKYLINK/ CSlink. Karty Skylink Standard HD a Skylink Výměna, které dosud Skylink dodával na trh, měly ve své ceně zahrnutu hodnotu samotné karty a rovněž jednorázové i stálé náklady, které souvisejí s poskytováním služeb. U nových karet Standard HD M7 a Výměna M7 jsou cena karty a poplatky spojené s poskytováním služeb odděleny. Cena nové karty je podstatně nižší, pro aktivaci služeb Skylink je však třeba uhradit příslušné poplatky. Nové karty jsou zejména výhodné pro zájemce o placené balíčky Skylinku. Na rozdíl od dosud prodávaných karet totiž cena nové karty není navýšena o Servisní poplatek, který je zahrnut v ceně placených balíčků. Zájemci o placené balíčky tak díky nové kartě významně ušetří.

Na rozdíl od původní karty Skylink Standard HD se u karty Standard HD M7 registrace skládá ze dvou kroků:

  1. vyplnění registračních údajů (elektronicky na naší prodejně, nebo do formuláře přiloženého v balení karty) a
  2. úhrady Registračního poplatku za registraci služby Skylink.

Registrační poplatek je možno uhradit stejným způsobem jako Servisní poplatek nebo předplatné placených balíčků Skylink, a to buďto v hotovosti u prodejců satelitní techniky nebo kteroukoliv z metod jednorázových plateb uvedených v ceníku. U karty Výměna M7 se Registrační poplatek neplatí.

Karta Standard HD M7 je v provedení Irdeto a je určena výhradně do přijímačů/CAM modulů s dekodérem Irdeto a certifikací Skylink READY.

Karta Výměna M7 je v provedení Irdeto/ICE a je určena do přijímačů/CAM modulů s dekodérem Irdeto a certifikací Skylink READY nebo do přijímačů/CAM modulů s oficiálním dekodérem CryptoWorks. Slouží pro výměnu starých karet Skylink v provedení CryptoWorks a všech karet CS Link.

Původní karty Skylink Standard HD a Skylink Výměna již nebudou na trh dodávány. Budou však postupně doprodávány v prodejní síti. V ceně karty Skylink Standard HD je i nadále zahrnut odklad účinnosti Servisního poplatku o 24 měsíců, v ceně karty Skylink Výměna odklad účinnosti Servisního poplatku o 12 měsíců od data registrace karty.


Tato karta pracuje POUZE v přijímačích s vestavěným dekodérem Irdeto PI-sys, kterým byl udělený certifikát operátora Skylink!! Dále pracuje s dekódovacími moduly Irdeto PI-sys (Neotion, Technisat,Mascom, AlphaCrypt, SMIT).

 Posted by at 11.33
This site uses cookies to enhance your experience. By continuing to the site you accept their use. More info in our cookies policy.     ACCEPT