Skylink – DVB-S

 

Satelitní přijímač

Satelitní přijímač je zařízení, které při vložení dekódovací karty přijímá, dekóduje a zpracovává satelitní signál. Pro sledování programů prostřednictvím Skylinku je nezbytné, aby přijímač uměl přijímat programy ve formátu MPEG-4 a ideálně také ve formátu HD. Optimálním řešením pro bezproblémový příjem programů Skylinku je satelitní přijímač s označením Skylink READY.

Proč zvolit přijímač Skylink READY

Všechny přijímače s označením Skylink READY jsou HD a umí tedy přijímat všechny programy Skylinku. Pro bezproblémový příjem signálu je klíčová bezchybná spolupráce satelitního přijímače s dekódovací kartou. Na trhu je celá řada satelitních přijímačů. Skylink není výrobcem ani prodejcem těchto přijímačů, ale velmi mu záleží na spokojenosti svých zákazníků. Proto přijímače podrobuje testování a všechny, které vyhovují podmínkám pro bezproblémovou spolupráci s kartami Skylink, označuje značkou Skylink READY. U přijímačů bez značky Skylink READY nelze bezchybnou spolupráci s kartou Skylink zaručit.

 Posted by at 15.48
This site uses cookies to enhance your experience. By continuing to the site you accept their use. More info in our cookies policy.     ACCEPT