O naší firmě

 

 

Vítáme Vás na našich stránkách. Servis, opravy a prodej elektroniky od roku 1991.
Společnost RASTR byla založena v roce 1991, jako pokračování po rozpadajícím se Kovopodniku Brno. Hlavní činnosti jsou od počátku, prodej a opravy spotřební elektroniky, během své činnosti spolupracujeme nebo jsme spolupracovali  s tuzemskými výrobci, prodejci a dovozci (TESLA ROŽNOV, SAMSUNG, SENCOR, PHILIPS, TOSHIBA, SONY, JVC, MAXTON, GOLDSTAR nyní LG, OTF, Otava, OVP,) spotřební elektroniky, zajištění kompletního servisu patřilo a stále patří k významné činnosti naší společnosti. Prodej a podpora značkové elektroniky má také významné místo v naší činnosti.
V současné době je největší činnost věnována společnosti LG electronics, pro kterou zajišťujeme kompletní servis a podporu pro spotřební elektroniku.
Od začátku naší činnosti klademe důraz na kvalitní služby a spokojeného zákazníka.

Autorizovaný servis LG  (záruční i pozáruční) opravujeme televizory všech typů (LED, LCD, PDP i CRT), DVD rekordéry, DVD přehrávače, VHS, autorádia, mikrovlnné trouby.

Dále provádíme opravy všech značek televizorů, monitorů, DVD přehrávačů, DVD rekordérů, VHS, domácích kin, sat. přijímačů, mikrovlných trub.

Prodej nových satelitních karet SKYLINK, výměny karet SKYLINK, aktivace SKYLINK, platby za služby (programové předplacené balíčky)  Skylink, platby servisního poplatku Skylink, dodávky a montáže satelitních přijímačů a kompletů.

Přejeme Vám příjemný den.

 Posted by at 14.03
This site uses cookies to enhance your experience. By continuing to the site you accept their use. More info in our cookies policy.     ACCEPT